Koçtaş Menü

Popchicken Menü + 10’lu Dip’n Chicken 15,95 TL

Koçtaş Menü

Bu kampanya, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Koçtaş mağazaları ile aynı şehirde bulunan havalimanı restoranları hariç tüm Popeyes® restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Kampanya kapsamında Koçtaş‘tan tek seferde 25 TL ve katları alışveriş yapan herkese en az 1 ve kat sayısına bağlı olmak üzere en fazla 5 adet promosyon kuponu verilecektir. Kampanyaya Popchicken sandviç, orta boy ek lezzet, orta boy içecek ve 10’lu Dip’n Chicken dahildir. Kuponların kaybolmasından Koçtaş / Popeyes® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya yalnızca belirtilen ürün çeşitleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. Portakal suyu, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

© 2018 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

KAMPANYANIN GEÇERLİ OLDUĞU İLLER:

Havalimanı restoranları hariç tüm Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Trabzon Popeyes® restoranlarında geçerlidir.

DİĞER KAMPANYALAR