Popeyes® Survivor Menü

Tavukburger® + Panini Gusto + 10’lu Nuggets + 8’li Susamlı Soğan Halkası + Büyük Boy Patates + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 16,45 TL

Popeyes® Survivor Menü

 

Bu kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Popeyes®Türkiye Facebook Messenger, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Popeyes® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Görseldeki menü iki kişilik olup; Survivor Menü paket servis satış fiyatı 32,90 TL’dir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola light, 1 L. Coca-Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1. L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

© 2019 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2019 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., tüm hakları saklıdır.

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

DİĞER KAMPANYALAR