Ekonomik Menüler

Tavukburger + Küçük Boy Patates + 5li Nuggets + Kutu Kola sadece 11,95 TL ya da 2 Popchicken Sandviç + Mega Boy Patates + 10’lu Nuggets + 1 LT Pepsi sadece 22,95 TL

Ekonomik Menüler

Ekonomik Menü

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar, sadece, www.popeyes.com.tr, ve 444 76 77 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlere göre farklılık gösterebilir. Kampanya menüsünde portakal menüsü tercihinde, büyük seçim menü tercihinde ise ice tea ve portakal suyu çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2017 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2017 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

2 Kişilik Ekonomik Menü

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar, sadece www.popeyes.com.tr, ve 444 76 77 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlere göre farklılık gösterebilir. Kampanya menüsünde portakal suyu tercihinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2017 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

DİĞER KAMPANYALAR