Basın Odası

Popeyes® hakkındaki yayın ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Popeyes®’tan Tavuktan Vazgeçemeyen Dürüm Severlere Maxi Dürüm!

Hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde yer alan uluslararası marka Popeyes®, tavuk etinden vazgeçemeyenleri doyurucu lezzeti ikiye katlayan Maxi Dürüm’ü denemeye davet ediyor!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Tavuk Tutkunlarına Enfes Ramazan Menüsü

Popeyes®ın Ramazan ayına özel olarak hazırladığı ekonomik ve doyurucu ‘’Popeyes® Ramazan Menüsü’’ iftar sofralarına lezzet katmak isteyenlerin favorisi olacak. Paket serviste geçerli Ramazan Menü, online siparişle en güvenli şekilde kapınıza kadar geliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan “#EVDEKAL Aile Menü” Güvenle Kapınızda!

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes®, ‘’#EVDEKAL Aile Menü’’’ ile avantajlı fiyatı ve doyurucu içeriği bir arada sunan kampanyayı hayata geçirdi. Yetişkinlere ve çocuklara farklı lezzetler sunan paket serviste geçerli menü, en güvenli şekilde kapınıza kadar geliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan #evdekal’an Tavuk Severleri Mutlu Edecek 3 Kişilik Kampanya!

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes®, paket serviste geçerli aile boyu hem doyurucu hemde uygun fiyatlı menü seçenekleri ile en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. 3’lü Popchicken Menü ve Evden Çıkarmayan Kova’dan oluşan kampanya menüleri ile sevilen Popeyes® lezzetleri en güvenli şekilde kapınıza kadar geliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Enfes Lezzet: Chicken Sandviç!

Hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde yer alan uluslararası lezzet markası Popeyes®, Chicken Sandviç ile sade ama bir o kadar da lezzetli bir seçim sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Aşka Davet: “Sufle Aşkını 2’ye Katladık”

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, birbirinden lezzetli menülerinin yanı sıra tatlılarıyla da kalpleri fethediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hayata geçirdiği kampanyayla 2’li Sufle sadece 9.95 TL!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.