Basın Odası

Popeyes® hakkındaki yayın ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Popeyes®, Maxi Menü ile Ramazan’ı karşılıyor.

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini Türk halkı ile buluşturan, Türkiye’nin lider* tavuk restoran zinciri Popeyes®, Ramazan ayı boyunca Maxi menüsü ile sevenlerine lezzet sunacak. Ramazan’a özel kampanyada 1 parça but + Tavukburger™ + Poproll+ Küçük boy patates+ orta boy içecekten oluşan Maxi Menü’ye ek olarak çorba ve su yer alıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan 2 kişilik Terbiyeli Kova’lar

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini Türk halkı ile buluşturan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, sevenlerine kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Popeyes®, vazgeçilmez kova menüsüne bir yenisini daha ekledi. 2 kişilik terbiyeli tavuklu kova menüsü farklı içerik seçenekleriyle 31 Mayıs tarihine kadar 19,75 TL’ye sunulacak.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

“Terbiyesiz Tavuk” ilk 2 haftada satışları yüzde 40 arttırdı

2007 yılından bu yana TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Popeyes®’ın yaklaşık 2 hafta önce başlattığı “Terbiyesiz Tavuk” reklam kampanyası satışları olumlu etkiledi. İlk 2 haftada satışların yaklaşık yüzde 40 arttığı Popeyes®’da, terbiyeli tavuk isteyenlerin sayısı hızla artıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Akülü Tekerlekli Sandalye Organizasyonunda Bir Destek de Popeyes®'tan!

1998 yılından bu yana, öncelikle omurilik felçlileri olmak üzere tüm ortopedik engellilerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarına yönelik çalışmalar yapan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), ‘Akülü Tekerlekli Sandalye Organizasyonu’ düzenledi.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.