Basın Odası

Popeyes® hakkındaki yayın ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Acı Severlere Popeyes®’tan Cheesy Jalapeno Menü

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®’ta “Cheesy Jalapeno Menü” ile acıya doyamayacağınız yepyeni bir kampanya.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Terbiyeli Tavuk Popeyes®’tan Efsanevi Terbiyeli Çıtırlar

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, çıtır çıtır tavuklarıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® Türkiye’ye Global’den Fark Yaratan Marka” Ödülü

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Popeyes® Türkiye, Global tarafından yerel pazarda sürdürdüğü inovatif kampanyalar ve pazarlama çalışmalarıyla “Fark Yaratan Marka Ödülü”ne layık görüldü.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Ramazan’da Maksimum Lezzet Maxi Menü!

Terbiyeli Tavuğun en lezzetli hali Popeyes®, Ramazan ayına özel hazırladığı Maxi Menü ile tavukseverleri maksimum lezzetle buluşturuyor. Popeyes®, Ramazan sofralarına lezzet katmak isteyenlerin tek adresi olacak!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

100. Restoranını açan Popeyes®, tavuk restoran zincirleri arasında liderliğini ispatladı.

Popeyes®, dünyadaki en büyük franchise’ı olan TAB Gıda ile Türkiye’deki büyümesine hızla devam ediyor. 2007 yılından bu yana Türkiye’deki müşterilerini muhteşem lezzetleriyle buluşturan Popeyes®, hızlı ve etkili bir operasyonla restoran sayısını arttırarak 100 restorana ulaştı.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® Lezzetine Doyamayanlara Maxi Kova Menü

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® “Maxi Kova Menü” kampanyası ile tavuk ve patates keyfini ikiye katlıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Dünya Engelliler Haftası'nda TAB GIDA ailesi bir araya geldi

“Dünya Engelliler Haftası” nedeniyle düzenlenen programda TAB GIDA ailesi bir araya geldi. TAB GIDA’dan üst düzey yöneticilerin katıldığı program keyifli dakikalara sahne olurken, TAB GIDA iştiraki restoranlarda çalışan engelli personellere yemek verildi.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

TAB Gıda 2014’de de Ödüllere Doymadı!

2014 yılını birçok yenilikle kapatan TAB Gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştiriyor. 2014 Peramoda ödül töreninde yılın “En başarılı hızlı servis restoran zinciri” ödülüne layık görülen TAB Gıda, Popeyes® restoran zincirleri ile Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından “Fark yaratan marka” küresel ödülünün sahibi oldu.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.