Basın Odası

Popeyes® hakkındaki yayın ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Popeyes®’tan “2’şer 2’şer Gelsin Menüler ” kampanyasıyla lezzet ve avantaj bir arada

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, yeni “2’şer 2‘şer Gelsin Menüler” kampanyası ile Popeyes® severleri maksimum lezzetle buluşturuyor. Büyük ve küçük menüler olmak üzere 2 farklı ürün grubundan seçeceğiniz herhangi 2 menü, özel fiyatlarla Popeyes® restoranlarında sizleri bekliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® Türkiye, Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından ‘Interational Market of the Year’ ödülünü aldı.

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, uyguladığı pazarlama ve iletişim faaliyetleri ile Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından tarafından ‘Interational Market of the Year’ ödülüne layık görüldü.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Ramazan’da Maksimum Lezzet Chicken Deluxe Menü!

Terbiyeli Tavuğun en nefis hali Popeyes®, Ramazan ayına özel hazırlanan Ramazan Menüsü ile Popeyes® severleri maksimum lezzetle buluşturuyor. Popeyes®, Ramazan sofralarına lezzet katmak isteyenlerin tek adresi olacak!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Yepyeni lezzet Cajun Chicken Sandwich Popeyes® tutkunlarını kanatlandıracak

Louisiana Mutfağı’nın birbirinden eşsiz lezzetlerini Türkiye’deki tüketicilerle buluşturan Popeyes®, farklı kültürlerin otantik lezzetleriyle harmanlanan Cajun lezzeti ile Popeyes® tutkunlarının damaklarındaki tadı doruğa çıkarmaya devam ediyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

“Cajun “ ile hazırlanan yeni lezzetli tavuk ve patateslerle Popeyes® tutkunlarının damaklarındaki tat doruğa çıkacak

Louisiana Mutfağı’nın birbirinden eşsiz lezzetlerini Türkiye’deki tüketicilerle buluşturan Popeyes®, farklı kültürlerin otantik lezzetleriyle harmanlanan Cajun lezzeti ile Popeyes® tutkunlarının damaklarındaki tadı doruğa çıkarıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Terbiyeli Tavuk Popeyes®’tan Efsanevi Terbiyeli Çıtırlar

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, çıtır çıtır tavuklarıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® Lezzetine Doyamayanlara “Maxi Kova Menü”

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® “Maxi Kova Menü” kampanyası ile tavuk ve patates keyfini ikiye katlıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.