Basın Odası

Popeyes® hakkındaki yayın ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

EMEA Bölgesindeki En İyi Popeyes® Türkiye’de

TAB Gıda çatısı altında, Antalya Havalimanı Terminal 1’de hizmet veren Popeyes®, EMEA bölgesindeki tüm Popeyes® restoranları arasında “Gold Plate Award” ve “Top Operator Award” ödüllerine sahip olan tek restoran oldu.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Yepyeni Eko Kova Menü!

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, tavuk severleri mutlu edecek yepyeni “Eko Kova Menü” ile tüm restoranlarda yerini alıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

TFI TAB Gıda Yatırımları Çin’deki yatırımlarını, Burger King’in ardından Popeyes ile büyütüyor.

Türkiye’nin lider Hızlı Servis Restoran işletmecisi olan TFI TAB Gıda Yatırımları A.Ş. (TFI), 2012 yılında Burger King ile başladığı Çin operasyonlarına Popeyes markasını da ekledi. Burger King ile kısa sürede ülkede 1.000’in üzerinde restoran sayısına ulaşan TFI, 10 yıla kadar sistemine 1.500 yeni Popeyes restoranı eklemeyi hedefliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Enfes Ramazan Menüsü

Popeyes® Ramazan ayına özel hazırlanan ekonomik ve doyurucu “Ramazan Menü’leri” ile iftar sofralarına lezzet katmak isteyenlerin adresi olacak.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Şimdi Çocuk Menüleri Tom and Jerry’li!

Hem çocuklara hem de sevilen çizgi filmi karakteri “Tom and Jerry” ile büyüyen oyuncak tutkunlarına müjde! Popeyes® Çocuk Menüsü alan herkese çok sevilen “Tom and Jerry” oyuncakları hediye!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes®’tan Bir İlk Daha: Şiş Kebap Nuggets!

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® Türk damak tadına uygun yepyeni lezzetini misafirleri ile buluşturuyor. Hem geleneksel lezzet severlerin hem de yenilik arayan lezzet tutkunlarının favorisi olacak
“Şiş Kebap Nuggets” Popeyes® restoranlarında satışa sunuluyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® Instagram’da Yakın Arkadaşlarını Seçti

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes®, Instagram’ın yeni özelliği “Yakın Arkadaş” ile tavuk severlere eğlenceli bir kampanya sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.